طراحی کابینت های کلاسیک

کابینت های آشپزخانه به دو دسته کابینت کلاسیک و کابینت مدرن تقسیم می شوند که وجود هر یک در آشپزخانه باعث می شود فضا و دکوراسیون آشپزخانه به طور کلی تغییر نماید. در کل می توان گفت مدل کابینت نقش اساسی در طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه دارد و تعیین کننده نوع دکوراسیون آشپزخانه می باشد. در این مقاله ضمن معرفی مدل های کابینت آشپزخانه کلاسیک، دکوراسیون آشپزخانه هایی با این سبک کابینت را نیز ارائه می دهیم. تا پایان با این مدل های زیبا همراه ما باشید.
همانطور که گفتیم یکی از سبک های کابینت مورد استفاده در آشپزخانه های امروزی کابینت کلاسیک است که به دلیل طراحی سنگین و شیکی که دارند فضای آشپزخانه را تبدیل به مکانی با شکوه و باوقار نموده است. این مدل کابینت ها اغلب دارای رنگ های سرد و سنگین می باشند و ارتفاعی کمتر نسبت مدل کابینت مدرن دارند اما دارای عرض و عمقی بیشتری می باشند و فضایی سنتی و کلاسیک در آشپزخانه ایجاد می نمایند.
یکی از خصوصیات بارز انواع کابینت های کلاسیک، طرح دار بودن در و دستگیره های کابینت است که جلوه خاصی به آن بخشیده و می توان گفت ترکیبی شیک و سلطنتی ایجاد نموده است. در های اینگونه کابینت ها اغلب به صورت منقوش و طرح دار است و با عرض زیادی که دارند فضای کلی آشپزخانه را تحت تاثیر خود قرار می دهند