استفاده از یراق آلات بلوم

بلوم همچنان پس از 60 سال متعهد به تعهدات خود در vorarlberg اتریش مستقر میباشد. بلوم در حال حاضر هفت منطقه ی مختلف در جهان مراکز خود را دایر کرده است. همچنین، بلوم اتریش دارای نمایندگی های فروش در 100 کشور جهان و حدود پنج هزار کارمند این مراکز را در سطح جهان در جهت هدف یک هدف مشتر یعنی "حرکت بهتر در آشپزخانه" حمایت می کنند.
از نگاه بلوم مسئولیت پذیری بلوم به معنی تولید محصولاتی منطبق با محیط زیست می باشد..
حفاظت از محیط زیست – به عنوان یک سازمان، این یک مسئولیت جدی از نگاه بلوم می باشد. این در حالی می باشد که تمامی ساختمان های بلوم مطابق با اصول حفظ محیط زیست ساخته شده اند. خطوط تولید کارآمد و سیستم بسته بندی برنامه ریزی شده جهت استفاده ی مواد اولیه ی قابل بازیافت: بلوم توانایی حفظ منابع ارزشمند در هر موردی را داراست.
کیفیت بالا – با نگاهی کلی و بررسی ظریف ترین جزئیات
چه اقلامی در آشپزخانه جای میگیرند؟ محل مناسب این اقلام در آشپزخانه ی شما کجاست ؟ شما به عنوان کاربر این آشپزخانه، چه زمان به این اقلام نیاز دارید؟ این سوالاتی است که بلوم به خوبی به آنها پاسخ داده است. تیم مجرب فنی و طراحان بلوم، محصولات بلوم را با استانداردهای روز جهانی و بر پایه ی بهینه سازی فضاها در جهت نیازهای روزمره تولید کرده اند. روند تولید محصولات بلوم، از شروع طراحی تا مرحله ی تولید و توزیع، با بهره گیری از پیشرفته ترین انجام می پذیرد.